جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 119579
زمان انتشار: 14 دی 1394 09:13:00

استخدام نیرو در آموزش و پرورش تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان است

مدیر کل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش گفت: هیچ نیروی انسانی مستقیما از دانشگاه های متفرقه جذب وزارت آموزش و پرورش نمی شوند مگر اینکه دوره های آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان گذرانده باشند.

به گزارش بازار خبر، محمد فاضل درباره استخدام ۱۴ هزار نیرو در وزارت آموزش و پرورش در سال آینده گفت: معتبرترین مرحله استخدام در وزارت آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان است.

وی افزود: آموزش وپرورش نیروهای خود را تنها از مسیر دانشگاه فرهنگیان انتخاب می کند بنابراین هر ظرفیتی که اعلام شود باید به دانشگاه  فرهنگیان ارجاع داده شود تا دوره های آموزشی تربیت حرفه ای معلمی را در آنجا بگذرانند و پس از آن جذب وزارت آموزش و پرورش شوند،

مشاور وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: نیروهایی واجد شرایط برای جذب در وزارت آموزش و پرورش حتما باید دوره های آموزشی کوتاه مدت یا بلند مدت را در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند.

وی تاکید کرد: هیچ نیروی انسانی مستقیما از دانشگاه های متفرقه جذب وزارت آموزش و پرورش نمی شوند که در کلاس ها تدریس کنند مگر اینکه در دانشگاه فرهنگیان دوره های آموزشی گذرانده باشند.

محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در یکم دی ماه سال جاری از استخدام ۱۴ هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۵  خبر داد. همچنین دوم دی ماه وزیر آموزش و پرورش در واکنش به این خبر به خبرنگاران گفت: صحبت های کلی مطرح شده است و باید از سازمان مدیریت مجوز دریافت کنیم. به محض آنکه آمار مجوزهای استخدامی در اختیار ما به صورت کتبی قرار داده شود اعلام خواهیم کرد.البته سعی می کنیم آزمون را زودتر از آزمون استخدامی امسال برگزار کنیم تا برای طی مراحل لازم زمان کافی در اختیار داشته باشیم.


منبع:مهر

 

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت