جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 143365
زمان انتشار: 20 خرداد 1396 23:15:00

وقتی مادر یک داعشی به مبارزه با تروریست بر می‌خیزد+فیلم

مادر یوسف زغبه یکی از سه تروریست لندن درباره اقدام غیر انسانی فرزندش ابراز شرمساری کرد و از تصمیمات خود برای مبارزه با هم تفکرات پسرش سخن گفت.

به گزارش بازار خبر،  مادر یوسف زغبه یکی از سه عامل حملات سوم ژوئن لندن می گوید که با تصمیم ائمه برای عدم برپایی مراسم مذهبی تشییع و تدفین جسد پسرش موافق است.


والریا خدیجه کولینا ایتالیایی و ساکن شهر بولونیا است، وی که بعد از ازدواج با همسر مراکشی خود مسلمان شده بود به خبرنگاران می گوید: شنیده ام که ائمه جمعه گفته اند در اجرای مراسم خاکسپاری فرزندش حضور نخواهند یافت، از این تصمیم بسیار ناراحتم اما در عین حال می دانم که تصمیم درستی است.

وی تاکید می‌کند که با تمام وجودش و در اعماق قلبش درد این مردم را درک می‌کند.

یوسف زغبه، ۲۲ ساله و دارای ملیت ایتالیایی- مراکشی،یکی از عاملان حمله تروریستی سوم ژوئن در لندن بود که در این حمله هفت تن کشته و ۴۸ نفر مجروح شدند.

خانم کولینا که در خانه اش با خبرنگاران گفت و گو می کرد از آخرین مکالمه تلفنی با پسرش می گوید و نحوه خداحافظی او را توصیف می‌کند: او بسیار مهربان و شیرین حرف می زد. او می گفت که برای زندگی باید به محلی در خارج از لندن برود که یک باغ دارد.

وقتی مادر یک داعشی به مبارزه با تروریست بر می‌خیزد

وی ادامه داد: برای ابراز همدردی با خانواده قربانیان این حمله هیچ چیزی نمی توانم بگویم و می خواهم تمام زندگی خود را صرف مبارزه با ایدئولوژی داعش کنم، از همه عذرخواهی می کنم، تمامی توان خود را به کار می گیرم تا اطمینان پیدا کنم بعد از این شاهد اتفاقی مشابه نباشیم.


وقتی مادر یک داعشی به مبارزه با تروریست بر می‌خیزد+فیلم
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت