جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 153606
زمان انتشار: 28 خرداد 1396 17:36:00

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خودروهای جهان کدامند؟ (+عکس)

این روزها یکی از عواملی که می‌تواند مشتریان را به خرید یک خودروی خوب ترغیب کند، سامانه اطلاعات و سرگرمی است.

به گزارش بازارخبر؛  منوهای پیچیده می‌تواند دسترسی به سامانه ناوبری را برای شما طولانی و زمانبر کند . کنترل‌کننده‌های روی کنسول نیز در برخی موارد کارتان را برای رسیدن به هدفتان سخت‌تر خواهند کرد. در این فهرست برخی از نامناسب‌ترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در بازارهای جهانی را مرور می‌کنیم.

سوبارو استارلینک

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خوردوهای جهان کدامند؟

آخرین ورژن این خودرو بسیار سریع‌تر از نسخه‌های قبلی است که روی نسخه‌های کراسترک و اوتبک به کار رفته است. خودروهایی که اینک به عنوان نسخه‌های موفق بازار در سال 2017 شناخته می‌شوند. با این وجود این خودروهای خوب از یکی از بدترین سامانه‌های چندرسانه‌ای برخورداند. این سامانه شامل رادیوی ماهواره‌ای، اپلیکیشن‌های هماهنگ با تلفن همراه است این سامانه معمولا کند و تاخیری عمل می‌کند و منو آن به گیج شن بیشتر کاربر منجر می‌شود.

مزدا کانکت

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خوردوهای جهان کدامند؟

اگر یک سیستم در جهان وجود داشته باشد که به شما ثابت کند تا از روی ظاهر در مورد عملکرد آن قضاوت نکنید، مزدا کانکت است. استفاده از این سامانها طلاعات و سرگرمی بیش از حد ساده به نظر می‌رسد که در برابر نسخه‌های پیشرفته نمی تواند رضایت همگان به ویژه جوان ترها را جلب کند. از طرفی میزان حساسیت صفحه لمسی نیز چندان جالب به نظر نمی‌رسد. اگر صفحه لمسی از کار بیفتند، تنها چند کنترل‌گر کنسول می‌توانند برخی از عملیات‌های سامانه اطلاعات و سرگرمی را اجرایی کنند.

ولوو سنسوس

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خوردوهای جهان کدامند؟

منوی پیچیده برای سامانه ناوبری، حد واسط گیج کننده و فقدان میزان واکنش مناسب سنسوس ولوو به یک سامانه اطلاعات و سرگرمی دردناک تبدیل می‌‌کند که بیش از کمک کردن، باعث دلسرد شدنتان می‌شود. نمایشگر بزرگ و لمسی در ابتدا می‌تواند نظرتان را جلب کند. اما قابلیت‌های اجرایی این سامانه نیز انرژی بیشتری از شما میگیرد. نه تنها میزان حساسیت صفحه نمایش بلکه سرعت اجرایی کردن درخواست‌های شما میتواند کلافه کننده باشد. از طرفی منوهای پیچیده برای دسترسی به سامانه ناوبری دچالش‌برانگیز است.

 

لکسوس انفورم

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خوردوهای جهان کدامند؟

زبان طراحی آینده لکسوس فوق‌العاده است اما سامانه اطلاعات و سرگرمی این شرکت با نام انفورم در جبهه‌ای مخالف قرار دارد. این سامانه حتی قدیمی‌تر از سامانه اطلاعات مزدا به نظر می‌رسد. اما بدتر ویژگی این سیستم لمسی نبودن آن است. از دیگر سو تغییر بین دو بخش ناوبری و صوتی نیز کلی کلافه کننده است.

انفینیتی اینتاچ

بدترین سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی در خوردوهای جهان کدامند؟

خبر خوب این است که اینفینیتی اینتاچ از دو بخش نمایش لمسی حساس تشکیل شده که در واقع دو بخش مجزا هستند. اما اگر تحسین این دو بخش را به پایان برسانیم، شاهد همپوشانی زیاد بین دو صفحه نمایش و تاخیر زیاد بین عملیات دو نمایشگر هستیم. در حالی که ظاهر این سامانه اطلاعات و سرگرمی چندان مانند لکسوس انفورم قدیمی نیست، اما عملکرد آن نیز چندان مدرن نشان نمی‌دهد.


عصر ایران

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت