جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 153633
زمان انتشار: 29 خرداد 1396 15:39:00

کوتاهی دولت در پرداخت هزینه‌های مسکن مهر/ مصوبه تهاتر اراضی مسکن مهر هنوز اجرایی نشده است

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گفت: طبق مصوبه هیئت دولت باید هزینه های اضافی مسکن مهر از طریق تهاتر فروش اراضی به سازندگان مسکن مهر پرداخت می شد که تا به امروز مبلغی واریز نشده است.
کوتاهی دولت در پرداخت هزینه‌های مسکن مهر/ مصوبه تهاتر اراضی مسکن مهر هنوز اجرایی نشده است

به گزارش بازارخبر : ایرج رهبر با اشاره به اینکه افزایش قیمت مسکن مهر نتوانسته تاثیر چندانی در پیشرفت کار سازنده ایجاد کند، گفت: دولت به تمامی سازندگان مسکن مهر قول پرداخت هزینه ها از طریق تهاتر زمین را داده بود که متاسفانه این امر هنوز به نتیجه نرسیده است.

وی در ادامه افزود: در شهر جدید پردیس قیمت بسیاری از اراضی زیر 10 هزارتومان بوده که طبق ارزش گذاری های انجام شده با ساخت و ساز مسکن مهر قیمت این اراضی به 1 میلیون تومان رسیده است.

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان مسکن تصریح کرد: طبق مصوبه هیئت وزیران افزایش قیمت هایی که طی سال های گذشته از طریق نرخ تورم بر سازندگان مسکن مهر متحمل شده باید با روش تهاتر  زمین پرداخت شود که تا به امروز انجام نشده است.

رهبر یاد آور شد: زمین های مسکن مهر 99 ساله است ،بنابراین نباید برای آماده سازی محوطه های بلوک ، جای پارکینگ و آماده سازی معابر هزینه و پول اضافی دریافت کرد.

عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان اظهار داشت: در حال حاضر قیمت قطعی مسکن مهر مشخص نیست و باید دولت از طریق فروش اراضی بتوانند مبالغ اضافی که باعث کند شدن روند ساخت وساز شده را پرداخت کنند.

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت