جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156261
زمان انتشار: 17 مهر 1396 23:08:00

پیگیری دیده‌بان شفافیت برای احقاق حق دانشجویان صنعت نفت

رئیس هیات مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه‌ای به فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت، از پی گیری این سازمان برای احقاق حقوق آنها خبر داد.
به گزارش  بازار خبر ، احمد توکلی رئیس هیأت مدیره سازمان دیده بان شفافیت و عدالت و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت از احقاق حق این افراد  خبرداد. متن نامه توکلی به شرح زیر است:
 
برادران و خواهران ارجمند؛ فارغ‌التحصیلان محترم دانشگاه صنعت نفت
 
امروز از تجمع شما برای احقاق حقی که برای خویش قائلید مطلع شدم. یکی از شما عزیزان نیز مدارکی را به دیده‌بان ارائه کرد که حاکی از محق بودن شما در امر استخدام در وزارت نفت است. دیده‌بان شفافیت و عدالت طبق وظیفه ذاتی‌اش پیگیر شکایت شما خواهد شد. بدیهی است رسیدگی به این دعوی محتاج صرف وقت است.
 
به نظر بنده صلاح کار این است که این فرصت را فراهم سازید تا اگر بررسی ابتدایی دیده‌بان حاکی از صحت دعوی شما بود در مذاکره با وزیر محترم نفت موضوع را تعقیب کند. سابقه نشان داده که جناب زنگنه وقتی به صحت دعوی مشابهی قانع گردید، مشکل را حل نمود. پس امید است که در این مورد اگر حق شما مسلم شود. رفع مانع گردد؛ امیدوارم از طرق قانونی به استیفای حقی که از آن سخن می‌گویید موفق شوید. دیده‌بان نیز حامی اقدامات قانونی همه مردم است.
 
انتهای پیام/

 

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت