جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156537
زمان انتشار: 01 آبان 1396 19:22:00

نقش پر رنگ رسانه ها در رشد صنعت بیمه/رشد ۳۵ درصدی بیمه‌های عمر

همتی گفت: صنعت بیمه در ۶ ماهه اول سال رشد ۲۰ درصدی بیمه‌های آتش سوزی، ۲۳ درصدی بیمه بدنه اتومبیل و رشد ۳۵ درصدی بیمه‌های عمر را داشته است.
نقش پر رنگ رسانه ها در رشد صنعت بیمه/رشد ۳۵ درصدی بیمه‌های عمر
به گزارش بازار خبر به نقل از بیمه مرکزی ، عبدالناصر همتی در نخستین هم اندیشی چالش‌های صنعت بیمه در حوزه رسانه گفت:پایین بودن سطح اعتماد اجتماعی نسبت به هم یکی از عوامل مهم در توسعه کشور است که رسانه‌ها می‌توانند با اطلاع رسانی صحیح و حرفه‌ای اعتماد را به جامعه برگردانند و سرمایه اجتماعی را تقویت کنند.
 
رئیس کل بیمه مرکزی در این مراسم از نقش پر رنگ رسانه‌ها در توسعه صنعت بیمه تقدیر کرد و گفت: با همکاری خوب رسانه‌های فعال در حوزه بیمه، صنعت بیمه در ۶ ماهه اول سال در تولید حق بیمه رشد خوبی داشته که رشد ۲۰ درصدی بیمه‌های آتش سوزی، ۲۳ درصدی بیمه بدنه اتومبیل و رشد ۳۵ درصدی بیمه‌های عمر از نمونه های عینی آن است.
 
وی افزود: هدف صنعت بیمه ایجاد آرامش و امنیت و کمک به رفاه مردم در هنگام حوادث است و هرچه در این حوزه بیشتر اطلاع رسانی شود، تعداد افرادی که از مزایای بیمه استفاده می کنند در جامعه افزایش می یابد.
 
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به اهمیت مدیریت ریسک در کشور گفت: باید با تقویت مدیریت ریسک از پرداخت خسارت های بیهوده و متعاقبا هدر رفتن هزینه ملی جلوگیری کنیم.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت