جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156952
زمان انتشار: 22 آبان 1396 11:20:00

آماده باش کامل تیم های راهداری در استان های کرمانشاه و ایلام / اعزام تیم های ارزیابی برای برآورد خسارات راه ها و تونل های اصلی

مدیر بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تیم راهداری در حال آماده باش کامل برای جلوگیری از ریزش یا رانش کوه در استان های کرمانشاه و ایلام هستند.
 آماده باش کامل تیم های راهداری در استان های کرمانشاه و ایلام / اعزام تیم های ارزیابی برای برآورد خسارات راه ها و تونل های اصلی

به گزارش بازار خبر داریوش نصر مدیر بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   با اشاره به استقرار کامل تیم راهداری در محور استان های زلزله زده گفت: با هماهنگی های انجام شده  از ساعات اولیه تیم راهداری در استان های کرمانشاه، ایلام و لرستان مستقر شده اند تا اقدامات لازم را جهت جلوگیری از ریزش کوه ها انجام دهند.

نصر اظهار کرد: هم اکنون، تمامی محورها در استان های کرمانشاه و استان های مجاور باز است و تردد در آن  ها برقرار است.

مدیر بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه تیم های ارزیابی برای برآورد خسارات اولیه در راه ها و پل های اصلی و بزرگ به استان ها اعزام شده اند یادآورشد: هم اکنون، برآوردی از خسارات اولیه اعلام نشده است و بلافاصله بعد از ارزیابی، میزان خسارات اعلام می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون، خسارات چندانی که باعث مسدود شدن محورها باشد اعلام نشده و تیم های راهداری برای جلوگیری از ریزش و رانش کوه ها در آماده باش کامل هستند تصریح کرد: کلیه خدمات رسانی برای آسیب دیدگان در حال انجام است و محورهای منتهی به روستاها نیز در حال بازگشایی هستند.

مدیر بحران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تأکید کرد: طبق آخرین گزارش ها از شهرستان های درگیر از جمله تبریز و استان های آذربایجان غربی خسارتی مبنی بر آسیب دیدگی راه ها گزارش داده نشده است.

به گفته نصر ،در استان های غربی و مرکزی وقوع زلزله، تمامی تیم ها در آماده باش کامل هستند.

بازسازی واحد های خسارت دیده در آینده ای نزدیک

بر اساس این گزارش عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد: هم اکنون، برآورد اولیه از میزان خسارات وارد شده به واحد های مسکونی در استان های درگیر اعلام نشده و نمی توان عدد دقیقی از تعداد خسارت های وارد شده اعلام کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: بلافاصله بعد از آواربرداری، ساخت و بازسازی واحد های مسکونی خسارت دیده در استان ها آغاز می شود و تسهیلاتی برای این واحد ها در نظر گرفته می شود.

آخوندی در خصوص وضعیت راه ها نیز گفت:  تمامی محورهای آسیب دیده بازگشایی شده است و اگر محوری تا به این لحظه مسدود شده است با کمک تیم های راهداری بلافاصله راهگشایی می شود.

انتهای پیام /

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت