جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156974
زمان انتشار: 22 آبان 1396 22:24:00

فعالیت پالایشگاه گاز ایلام از سر گرفته شد/تداوم قطعی گاز درسرپل ذهاب

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با بیان اینکه فعالیت پالایشگاه ایلام ازسرگرفته شد، گفت: گاز همه مناطق زلزله‌زده به جز سر پل ذهاب وصل شده که البته کسی در مناطقی که گاز ندارد، ساکن نیست.
فعالیت پالایشگاه گاز ایلام از سر گرفته شد/تداوم قطعی گاز درسرپل ذهاب
به گزارش بازار خبر سعید مومنی از وصل شدن گاز همه مناطق زلزله‌دیده به جز سر پل ذهاب خبر داد و گفت: از آنجایی که میزان تخریب در سر پل ذهاب بالا است و علمک‌ها در این منطقه آسیب دیده‌اند، فعلا گاز این منطقه وصل نشده است اما گاز مناطق دیگر از جمله قصر شیرین، ایلام و ... وصل شده است.
 
وی ادامه داد: البته در مناطقی که گاز وصل نشده، کسی ساکن نیست، در برخی مناطق هم گاز به صورت عمدی و برای جلوگیری از آتش‌سوزی احتمالی قطع شده بود که به غیر از سر پل ذهاب این اقدام در مناطق دیگر ادامه نداشته و گاز مناطق مختلف وصل شده است.
 
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به این سوال که «گاز سر پل ذهاب چه زمانی وصل می‌شود؟»، پاسخ داد: همکاران ما در حال آواربرداری در این منطقه هستند و هنگامی که علمک‌ها تعمیر شود و کارهای تعمیراتی انجام شود، گاز وصل خواهد شد.
 
مومنی در پایان در مورد فعالیت پالایشگاه ایلام نیز توضیح داد: فعالیت پالایشگاه ایلام که متوقف شده بود، دوباره آغاز خواهد شد و این پالایشگاه تا نیم ساعت دیگر در مدار قرار می‌گیرد.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت