جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 156994
زمان انتشار: 23 آبان 1396 19:49:00

ریزش آوار در معابر، روند خدمات رسانی را کُند کرده است

مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر گفت: انباشت آوار و ریزش ساختمان در خیابان روند خدمت رسانی را کند کرده و در صورت آواربرداری شرایط برای خدمت رسانی بهتر فراهم خواهد شد.
ریزش آوار در معابر، روند خدمات رسانی را کُند کرده است
به گزارش بازار خبر مسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر ، با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت بحران در شرکت توانیر اظهار کرد: پس از وقوع زلزله با تشکیل ستاد پشتیبانی و مدیریت بحران در شرکت توانیر تلاش‌ها برای خدمت رسانی آغاز شد که در نخستین گام گروه‌های عمرانی و امدادی اعزام شد.
 
مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر افزود: در مرحله اول با ایمن سازی شبکه، شرایط برای استفاده پایدار فراهم شده تا پس از اتصال به شبکه برق، مردم دچار برق گرفتگی و آتش سوزی نشوند. در دومین مرحله برق رسانی به موقع و سریع نقاط حیاتی مانند بیمارستان و مراکز نظامی و سیاسی صورت می‌گیرد که با تلاش‌های صورت گرفته برق نقاط حیاتی وصل و در حال استفاده هستند.
 
وی ادامه داد: ۸۰ درصد روشنایی معابر سرپل ذهاب تامین شده است و در تلاش هستیم تا پایان امشب نور معابر شهر را به طور کامل تامین شود.
 
صادقی گفت: از صبح امروز برق رسانی به بخش‌های زیادی از واحد‌های فشار ضعیف مانند مشترکین خانگی آغاز شده و خانه‌هایی که تخریب نشده با رعایت مسائل ایمن تا ۲ روز آینده برق رسانی صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: مشکل عمده ما انباشت آوار و ریزش ساختمان در خیابان و معابر فرعی است که روند خدمت رسانی را کند می‌کند. در صورت پاکسازی معابر و آوار برداری شرایط برای خدمت رسانی بهتر فراهم خواهد شد.
 
صادقی در پایان گفت: خسارت به منطقه سرپل ذهاب و روستا‌های اطراف آن بسیار زیاد بوده و در برخی از روستا‌ها تا ۱۰۰ درصد تخریب شبکه توزیع برف صورت گرفته که این روستا‌ها را با کمک موتور‌های دیزلی برق رسانی خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت