جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157018
زمان انتشار: 24 آبان 1396 20:34:00
مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل توانیر مطرح کرد؛

برآورد خسارت 40 میلیارد تومانی به سیستم توزیع برق کرمانشاه

ابراهیم نژاد گفت:برآورد دقیقی از میزان خسارت صورت نگرفته اما در جلسه ستاد بحران توانیر میزان خسارت تا به امروز حدود ۴۰ میلیارد تومان ارزیابی شده است.
برآورد خسارت 40 میلیارد تومانی به سیستم توزیع برق کرمانشاه

به گزارش بازار خبر محمد ابراهیم نژاد مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل توانیر ، اظهار کرد: در ساعات ابتدایی وقوع زلزله کرمانشاه و شهر‌های اطراف، با ارسال گروه‌های مختلف و قراردادن پست سیار ۶۳ کیلوولتی، مشکل قطعی در نیروگاه بیستون را که در زمینه فوق توزیع بود را حل کردیم  و اکنون این نیروگاه در وضعیت مناسبی قرار دارد.

 
مدیر کل بحران و پدافند غیرعامل توانیر عنوان کرد: از لحاظ تامین برق شبکه توزیع از وضعیت بحرانی عبور کرده ایم  و برق رسانی به ساختمان‌هایی که تخریب نشده یا شبکه توزیع آن آسیب جدی ندیده، آغاز شده است و باید به این موضوع توجه کرد بسیاری از ساختمان‌ها به دلیل تخریب و در هم تنیدگی سیم‌های برق در ساختمان نیاز به بهسازی دارند تا شرایط دریافت برق را داشته باشند.
 
 ابراهیم زاد در پایان گفت:برآورد دقیقی از میزان خسارت  وارده صورت نگرفته ولی در جلسه ستاد بحران توانیر میزان خسارت حدود ۴۰ میلیارد تومان ارزیابی شده است که با بررسی‌های دقیق‌تر امکان افزایش آن وجود دارد.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت