جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157048
زمان انتشار: 25 آبان 1396 21:24:00
مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر:

ترافیک معابر، حمل ونقل تجهیزات را با کندی مواجه کرده است

مسعود صادقی گفت:حضور مردم برای خدمت رسانی باعث افزایش ترافیک و کندی حمل تجهیزات برای نوسازی شبکه توزیع برق شده است.
ترافیک معابر، حمل ونقل تجهیزات را با کندی مواجه کرده است

 به گزارش بازار خبرمسعود صادقی مدیرکل نظارت بر توزیع توانیراظهار کرد:گستردگی تخریب زلزله در روستا‌ها به قدری زیاد است که در برخی از مناطق تا ۱۰۰ درصد ویرانی به بارآورده است و سازه‌ای برای وصل برق وجود ندارد در تلاش هستیم که برق رسانی در مناطقی که شرایط اتصال به شبکه برق را دارند انجام دهیم.

 
وی افزود:برق رسانی سرپل ذهاب کامل صورت گرفته است و از لحاظ روشنایی و تامین برق در وضعیت مناسبی قرار دارد؛ تنها بحث موردی و قظعی تک انشعاب وجود دارد که با اعزام اکیپ‌های سیار این قطعی‌های موردی نیز در حال وصل شدن انشعاب می‌باشد.
 
مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر تصریح کرد:برق رسانی در روستا‌ها با اولویت برق آبی صورت گرفت و بیشتر چاه‌های آب شرب برق دار شدند که تا پایان روز این برق رسانی به چاه‌های آب کامل خواهد شد.
 
وی ادامه داد:اردوگاه‌هایی رسمی برای استقرار مردم در نظر گرفته شده که با راه اندازی پروژکتور نور آن تامین شده است و با توجه با چادر زدن مردم در پارک‌ها و بوستان‌ها ، توانیر با تجهیز و ترمیم سیستم برق رسانی ، روشنایی را در اسکان‌های غیررسمی تامین کرده است.
 
صادقی در پایان ضمن قدردانی از حس نوع دوستی و احساس مسولیت مردم برای خدمت رسانی به زلزله زدگان، گفت:ترافیک زیاد ناشی از خودرو‌های خدمت رسان باعث کندی حمل و نقل خودرو‌های لجستیکی برای تجهیز و تامین قطعات شده است و توصیه من به مردم این است که برای کمک به زلزله زدگان از طریق هلال احمر و سایر ارگان‌های دولتی اقدام کنند و از حضور در منطقه که باعث ترافیک و اختلال در خدمت رسانی گروه‌های فعال در منطقه می‌شود، خودداری نمایند.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت