جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157099
زمان انتشار: 28 آبان 1396 19:01:00

رفع کدورت آب نقاط زلزله زده با استقرار سیستم های تصفیه سیار/ آب و برق منطقه در شرایط مناسبی است

وزیر نیرو از رفع کدورت آب شرب نقاط زلزله زده با استقرار سیستم های تصفیه سیار خبر داد.
رفع کدورت آب نقاط زلزله زده با استقرار سیستم های تصفیه سیار/ آب و برق منطقه در شرایط مناسبی است
به گزارش بازار خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان با تاکید بر اینکه آب و برق مناطق زلزله زده در شرایط مناسبی است، گفت: پس از وقوع زلزله بیش از 13 شهر و بیش از 480 روستای منطقه تحت تاثیر قرار گرفته بود که به همین دلیل تخریب های وسیعی به تاسیسات آب و برق، نیروگاه ها، پست های توزیع، ایستگاه های پمپاژ، منابع آب و شبکه های شهری منطقه نیز وارد شده بود.
 
وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی سازمان‌های مستقر در کرمانشاه و استان های معین شرایط آب و برق منطقه به وضعیت مناسبی رسیده است و تاکنون چهار هزار چادر در نقاط مختلف برق دار شده است.
 
اردکانیان ادامه داد: با توجه به اینکه آب مناطقی همچون سرپل ذهاب از چشمه تامین می شود، به علت بروز پس لرزهای متعدد شاهد کدورت آب در برخی از نقاط هستیم که با استقرار سیستم های تصفیه سیار در حال رفع مشکل کدورت آب هستیم.
 
وزیر نیرو با بیان اینکه آبی که در شبکه در اختیار مردم قرار می گیرد آب مطمئن و با کیفیت است، تاکید کرد: در نقاطی هم که آب از استاندار لازم برخوردار نباشد آب به صورت بسته بندی توزیع می‌شود.
 
وی در پایان گفت: دستگاه‌های تحت پوشش وزارت نیرو در صنعت آب و برق در همکاری نزدیک با سازمان‌های تصمیم گیرنده در تلاش هستند خدمات و سرویس های لازم مردم مناطق زلزله زده را به شکل مناسبی ارائه کنند.
 
انتهای پیام/
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت