جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 157548
زمان انتشار: 16 دی 1396 16:32:00

کسر اقساط سهام بیمه ملت «بازنشستگان» از دو ماه آینده

مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کسر اقساط ۲۰ هزار تومانی سهام بیمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار، از یک تا دو ماه آینده آغاز می‌شود.
 کسر اقساط سهام بیمه ملت «بازنشستگان» از دو ماه آینده

به گزارش بازارمحمود طهماسبی مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری، اظهار کرد: قرار بود تا مبلغ ۲۰ هزار تومان بابت خرید سهام بیمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار از آبان ماه امسال آغاز شود، اما با توجه به تعداد سهام داران و تکمیل نشدن اطلاعات بازنشستگان، تمام تلاش این است که یکی دو ماه آینده این فرآیند انجام شود.

طهماسبی با تأکید بر اینکه تمامی بازنشستگانی که در اسفند ماه سال گذشته ثبت نام کردند سهام دریافت کرده‌اند، گفت: این افراد می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir برگه اینترنتی سهام خود را دریافت کنند.

وی یادآور شد: در حال حاضر همه این افراد سهامدار بیمه ملت هستند و در سامانه سپرده‌گذاری مرکزی، سهام به نامشان ثبت شده است.

طهماسبی از بازنشستگان سهام دار بیمه ملت خواست هرچه سریعتر با مراجعه به سایت بیمه ملت و دریافت بیمه آتش سوزی رایگان، اطلاعات بیمه نامه خود را تکمیل کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری همچنین از راه اندازی صندوق بازار گردانی بیمه ملت به عنوان دومین صندوق بازار گردانی مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: تمام معاملات در این صندوق و صندوق هایی که در آینده راه اندازی می شود به صورت معاملات الگوریتمی است که از جدیدترین نوع معاملات در بازار سرمایه است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت