جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158044
زمان انتشار: 15 اسفند 1396 11:32:00

شورای عالی کار امروز برای مزد ۹۷ جلسه دارد؛ حضور کارگران در ابهام

در حالی معاون وزیر کار از برگزاری جلسه شورای عالی کار در عصر امروز خبر داده بود که کارگران قرار است امروز جلسه ای تشکیل دهند و برای شرکت در جلسه شورای عالی کار تصمیم گیری کنند.
 شورای عالی کار امروز برای مزد ۹۷ جلسه دارد؛ حضور کارگران در ابهام

به گزارش بازارخبردر حالی 29 بهمن ماه شورای عالی کار با دستور کار «بررسی دستمزد 97»  برگزار شد که تمام اعضای کارگری و کارفرمایی این شورا در اعتراض به مصوبه مجلس در خصوص واریز سهم درمان تأمین اجتماعی به حساب خزانه جلسه را ترک کردند و بعد از آن جلسه نیز اعلام کردند که تا زمانی که بند (ز) تبصره (7) بودجه سال97 اصلاح  نشود حاضر به شرکت در جلسه شورای عالی کار نیستند.

 چند روز پیش احمد مشیریان معاون وزیر کار، درباره آخرین وضعیت برقراری جلسات شورای عالی کار پس از توقف دو هفته ای این جلسات گفت: شورای عالی کار سه شنبه این هفته با دستور کار بررسی دستمزد 97 تشکیل جلسه می دهد.

وی ادامه داد: از نمایندگان کارگری و کارفرمایی عضو شورا نیز برای حضور در جلسه دعوت به عمل آمده که امیدواریم در جلسه حاضر شوند.

معاون وزیر کار با اشاره به اینکه دستور کار شورای عالی کار در روز سه شنبه بررسی دستمزد 97 است، افزود: در این جلسه توافقات و مصوبات کمیته دستمزد مطرح و مورد بررسی قرار می گیرند.

 بررسی خبرنگار تسنیم تا کنون درباره حضور نمایندگان کارگران در جلسه شورای عالی کار  بیانگر این است که تا کنون تصمیمی از سوی کارگران گرفته نشده است. قرار است امروز عصر قبل از برگزاری جلسه شورای عالی کار کارگران جلسه ای تشکیل دهند و درباره حضورشان در جلسه شورای عالی کار تصمیم گیری کنند.

 انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت