جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158320
زمان انتشار: 27 فروردین 1397 11:39:00

تداوم حمایت دولت از کالای داخلی حلقه اصلی توسعه تولید کشور

فرزانیان، گفت: تقاضای ما از دولت تداوم حمایت از تولیدکننده و کالای داخلی است.
 تداوم حمایت دولت از کالای داخلی حلقه اصلی توسعه تولید کشور

به گزارش بازارخبرموسی فرزانیان رئیس اتحادیه نوشت افزار و لوازم مهندسی امروز (دوشنبه 27فروردین)، در نشست خبری پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی، اظهار کرد: خوشبختانه هدف برگزاری نمایشگاه‌ها به سمت حمایت از تولیدات داخلی حرکت می‌کند، همچنین اتحادیه‌ها هم دنبال توسعه تولید کالای داخلی و حمایت از آن هستند.

وی افزود: بخش قابل توجهی از واردکننده‌های این صنف، تولیدکننده هم هستند و با توجه به مهیا شدن بستر حمایت از تولید داخل در 2 سال اخیر تعدادی از این افراد بیشتر به سمت تولید تمایل پیدا کرده‌اند.

این رئیس اتحادیه، تصریح کرد: در دهه 70 به علت مشکلات ارزی موجود در کشور، واردکننده‌های فعال به سراغ تولید رفتند و دولت هم از این افراد حمایت کرد، اما پس از بهبود شرایط ارز افراد دوباره به واردات پرداختند. تقاضای ما از دولت، تداوم حمایت از تولیدکنندگان و تولید داخلی است.

فرزانیان بیان کرد: تولیدکنندگان باید محصول با کیفیت و با قیمت مناسب عرضه کنند، همچنین حمایت دولت هم باید از محصولات باکیفیت داخلی باشد به این سبب که کالای بی کیفیت تنها موجب تضعیف دیگر تولیدات با کیفیت و سوءاستفاده از مردم خواهد بود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت