جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158485
زمان انتشار: 19 اردیبهشت 1397 11:51:00

عملیات سوخت‌گیری هواپیمایی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در نظر دارد در آینده نزدیک عملیات سوخت‌رسانی هواپیمایی را به بخش خصوصی واگذار کند.
 عملیات سوخت‌گیری هواپیمایی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

به گزارش بازارخبربه نقل از وزارت نفت، محمد فرازمند، مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در این باره گفت: کل فرودگاه‌های کشور و عملیات سوخت‌رسانی به آنها به هفت خوشه تقسیم شده است.

وی با تأکید بر این‌که عملیات سوختگیری هواپیما دارای حساسیت زیادی است، تصریح کرد: از سویی کیفیت سوخت هواپیماها بسیار مهم است و از دیگر سو این اقدام به سرمایه زیادی نیاز دارد.

مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تشریح کرد: خوشه‌های تقسیم شده و نوع عملیات به صورت آگهی و دعوتنامه به شرکت‌هایی که در این زمینه توانمند هستند اعلام شد و تعدادی شرکت نیز آمادگی خود را عنوان کرده‌اند.

وی تعداد شرکت‌های معتبری را که تایید صلاحیت شده‌اند ۱۲ مورد اعلام کرد و افزود: پس از بررسی و انجام مراحل نهایی، مناقصه‌ای برگزار و شرکت‌های برنده انتخاب خواهد شد.

مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این‌که این اقدام جدیدی در سطح فعالیت‌های ما محسوب می‌شود و به همین منظور حساسیت دارد، اظهار کرد: این عملیات نیز تا حدودی شبیه عملیات سوختگیری جایگاهی است و از تامین نیروی انسانی، تامین مالی، فروش فرآورده تا تامین تجهیزات آن را در بر می گیرد که فاز به فاز انجام خواهد شد.

فرازمند اعلام کرد: روند واگذاری عملیات سوختگیری هواپیمایی با احتیاط بسیار در دست اقدام است و پس از اجرای هر مرحله اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی همچنین با بیان این‌که شرکت ملی پخش سوخت‌رسانی مطلوب در سطح کشور با مشارکت سازنده بخش خصوصی را به عنوان یکی از برنامه‌های خود دنبال می‌کند، گفت: هدف ما ارائه خدمات بهتر به شهروندان است که با همکاری بخش خصوصی می‌توانیم آن را به نحو مطلوب‌تری انجام دهیم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت