جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158904
زمان انتشار: 11 تیر 1397 16:18:00

بازداشت 3 نفر از متخلفان واردات غیر قانونی خودرو/ یک کارمند دولتی متواری است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بازداشت عوامل متخلف در واردات بیش از ۶۴۰۰ خودرو خبر داد.
بازداشت 3 نفر از متخلفان واردات غیر قانونی خودرو/ یک کارمند دولتی متواری است

به گزارش بازارخبر نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار پیرامون واردات غیر قانونی 6400 خودرو اظهار کرد: با توجه به جزئیات گزارش اعمال «ماده ۲۳۶ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس» درباره واردات و تخلف در ثبت سفارش خودرو به کشور که با همکاری کمیسیون صنایع و معادن و همچنین اصل 44 تدوین و در اختیار هیئت رئیسه قرار گرفت.

وی افزود: سازمان بازرسی با  تشکیل پرونده به پیگیری این امر پرداخت که موجب شد  تا  3 نفر از متخلفان کلان در این بخش بازداشت  و سه نفر دیگر نیز برای مراجعه به مقامات قضایی احضار شوند، در این بین  یک نفر از متخلفان که از کارکنان رسمی دولتی بوده است نیز متواری و تحت پیگرد قانونی است.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: این افراد از درون وزارت خانه و سازمان تجارت بوده اند که با دسترسی به اطلاعات دقیق و امکانات ویژه  توانسته اند به این اقدام دست ببرند و به قول معروف سیب را کرم از درون می خورد.

وی با تاکید بر این که این موضوع برای قوه قضائیه باید بسیار حائز اهمیت باشد گفت: علاوه بر پیگیری های جدی قوه قضائیه و دستور اکید ریاست جمهوری برای مجازات این متخلفان، مجلس نیز به عنوان پشتوانه ملت و دولت در این امر استمرار می ورزد.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت