جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158930
زمان انتشار: 14 تیر 1397 13:27:00

تحولات اقتصادی اخیر بر روی بازار مسکن تاثیر گذاشت

وزیر راه و شهرسازی‌ امروز با دعوت از نمایندگان مجلس، معاونان‌ و انجمن‌های حرفه‌ای و صنفی به دنبال اتخاذ تصمیماتی مبنی بر کاهش التهابات بازار مسکن شد.
تحولات اقتصادی اخیر بر روی بازار مسکن تاثیر گذاشت

 
به گزارش
 بازارخبر
امروز نشست هم‌اندیشی بررسی و ارائه راهکارهای چالش بخش مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی‌، معاونان‌، نمایندگان مجلس، نخبگان و صاحب نظران برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این نشست عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی‌ با بیان اینکه بازار مسکن طی ماه‌های گذشته با التهاب بسیاری مواجه شده است، گفت: این التهاب نگرانی‌هایی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده است به همین منظور از نمایندگان مجلس، معاونان‌ و انجمن‌های حرفه‌ای و صنفی دعوت کردیم تا درباره این موضوع حساس بحث و گفت و گو کنیم.

وی ادامه داد: تحولات اقتصادی در حوزه‌های مختلف در ماه‌های گذشته به شکل‌های مختلف در بازار مسکن خود را نشان داده است و از سوی دیگر حوزه ارز، سکه و همچنین مسائل سیاسی و بین‌المللی تأثیرات مختلفی را در این بازار بر جای گذاشته و انتظارات تورمی را ایجاد کرده است.

آخوندی تصریح کرد: کلیه این فرضیات ابزارهای ما را برای بهبود مسکن محدود کرده است بنابراین باید تصمیماتی را در این بخش اتخاذ کنیم تا بتوانیم بخشی از التهابات بازار مسکن را کاهش دهیم.

وی تأکید کرد: از دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ،بخش‌های مالی ومرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی دعوت کردیم تا پیشنهادات اولیه را که معاونان‌ بخش مسکن تهیه کردند را بررسی و در ادامه آن را اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت