جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 158943
زمان انتشار: 16 تیر 1397 15:04:00
معاون هماهنگی توزیع توانیر:

هیچگونه قطعی برق در دو روز گذشته نداشتیم/اطلاع رسانی قطعی برق از طریق پیامک

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه در دو روز گذشته هیچگونه قطعی برق در کشور نداشتیم، گفت: اگر مردم همچنان صرفه جویی کنند، این محدودیت ها کاهش پیدا می کند.
 هیچگونه قطعی برق در دو روز گذشته نداشتیم/اطلاع رسانی قطعی برق از طریق پیامک

به گزارش بازارخبر محمودرضا حقی فام معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق ایران در خصوص اعمال محدودیت های احتمالی برق در روزهای گذشته اظهار کرد: با توجه به کاهش مصرف برق در روزهای پنجشنبه و جمعه هیچگونه اعلامی مبنی بر قطع برق به مردم نداشتیم.

وی افزود: همانطور که قبلاً گفته شد، شرکت مدیریت شبکه برق ایران برای اعلام قطع برق از روز قبل وضعیت دما و بار را می سنجد و بر اساس پیش بینی خود برای روز بعد، اعلام قطعی یا عدم قطعی برق را خواهد داشت که در این زمینه هم شرکت های توزیع موظف به اطلاع رسانی به مردم عزیزمان در صورت قطع برق هستند.

حقی فام در پاسخ به این سوال که قطعی برق چگونه به مردم اعلام می شود، مطرح کرد: به شرکت های توزیع ابلاغ شده است که از سه طریق اعلام قطعی برق را از روز قبل به مردم داشته باشند.

سخنگوی صنعت برق کشور ادامه داد: قرار شد که این اعلام، یکی بر اساس اطلاع رسانی در سایت خود شرکت های توزیع و دیگری هماهنگی با رسانه های گروهی و در مرتبه سوم از طریق پیامک و تلفن نیزمردم را مطلع کنند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیردر انتهای سخنان خود با تاکید مجدد از مردم خواست که در مصرف برق صرفه جویی کنند تا تابستان امسال بدون بحران سپری شود و این محدودیت ها بسیار کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت