جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159136
زمان انتشار: 12 مرداد 1397 10:12:00

خبر خوش بنزینی/افزایش کم‌سابقه تولید بنزین کشور به روزانه ۹۵.۵ میلیون لیتر طی روزهای آینده

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی فرآورده‌های نفتی از افزایش تولید بنزین کشور به رقم کم سابقه ۹۵.۵ میلین لیتر طی روزهای آینده خبر داد.
خبر خوش بنزینی/افزایش کم‌سابقه تولید بنزین کشور به روزانه ۹۵.۵ میلیون لیتر طی روزهای آینده

به گزارش بازارخبرعلیرضا آرمان مقدم گفت: با توجه به نیاز فعلی مصرف و افزایش تولید بنزین به میزان 95.5 ملیلون لیتر در روزهای آینده، جای هیچ گونه نگرانی در تامین بنزین مورد نیاز کشور وجود ندارد.

مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی افزود: به دلیل همزمانی افزایش مصرف با تعمیرات اساسی در برخی مجتمع های پتروشیمی تولید کننده ماده افزودنی (MTBE)، بخشی از ظرفیت تولید بنزین کشور به کار گرفته نشده است.

وی با بیان اینکه به زودی و با تامین (MTBE) مورد نیاز، تولید بنزین به 95.5 ملیون لیتر در روز خواهد رسید، افزود: این در حالی است که میانگین تولید روزانه بنزین از ابتدای این ماه (مرداد) به 93.08 میلیون لیتر رسیده که در مقایسه با تولید ماه قبل که 87.26 میلیون لیتر بوده، رشد 6.7 درصدی داشته است.

آرمان مقدم درباره مقایسه آمار تولید بنزین در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد: میانگین تولید بنزین در تیرماه امسال برابر با 87.3 میلیون لیتر بوده که نسبت به تولید 67.6 میلیون لیتری پارسال، بیانگر رشد 29.1 درصدی تولید بنزین کشور است.

به گفته وی این افزایش تولید مرهون تلاش مجموع کارکنان عرصه پالایش نفت کشور است که در جهت استفاده از حداکثر توان تولید در جهت تامین پایدار و مستمر بنزین مورد نیاز مردم انجام شده است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت