جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159156
زمان انتشار: 14 مرداد 1397 14:36:00

آخرین مهلت ثبت شماره شبا در سهام عدالت فردا

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از ساعت 24 فردا (دوشنبه) بخش مربوط به دریافت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت برای به روز رسانی و نحوه ادامه دریافت شماره شبا از دسترس خارج می شود.
 آخرین مهلت ثبت شماره شبا در سهام عدالت فردا

به گزارش بازارخبر امکان ثبت شماره شبای بانکی مشمولان برای واریز سود سال مالی 1395 شرکتهای سرمایه پذیر به حساب مشمولان از 20 فروردین ماه سال 96 تا کنون در سامانه سهام عدالت فراهم است.

این سامانه از ساعت 24 روز دوشنبه 15 مرداد از دسترس خارج می شود و امکان ثبت شماره شبای بانکی در این سامانه فراهم نخواهد بود.

سازمان خصوصی سازی به آن دسته از مشمولانی که تاکنون اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام نکرده اند، توصیه کرد هر چه زودتر از فرصت اندک باقی مانده برای ثبت شماره شبای بانکی خود استفاده کنند.

تاکنون نزدیک به 38 میلیون و 800 هزار نفر سهام عدالت خود را به طور کامل دریافت کرده اند و سود اختصاص یافته به این دسته از مشمولان مبلغ حدود سه هزار و 200 میلیارد تومان بوده است.

از حدود 47 میلیون نفری که مشمول سهام عدالت هستند، حدود 39 میلیون و 400 هزار نفر شماره شبای بانکی خود را به این سامانه وارد کرده‌اند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت