جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159177
زمان انتشار: 16 مرداد 1397 13:23:00

فروش مرغ با نرخ های دلخواه در خرده فروشی ها/نیازی به واردات مرغ نداریم

یک مقام مسئول گفت: با توجه به ثبات نرخ مرغ زنده درب مرغداری، اما مرغ آماده به طبخ با نرخ های دلخواه در خرده فروشی ها عرضه می شود.
 فروش مرغ با نرخ های دلخواه در خرده فروشی ها/نیازی به واردات مرغ نداریم

به گزارش بازارخبر محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی درباره آخرین وضعیت نرخ مرغ در بازار اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 6 هزار و 500، مرغ آماده به طبخ میدان بهمن 9 هزار و 200، میادین میوه و تره بار 9 هزار و 790 تومان است.

به گفته وی با وجود ثبات قیمت مرغ زنده، اما مرغ آماده به طبخ با نرخ های دلخواه از 9 هزار و 200 تا بالای 11 هزار تومان در بازار عرضه می شود که انتظار می رود مسئولان ذی ربط نظارت کافی را بر مغازه های خرده فروشی داشته باشند.

یوسفی نرخ کنونی مرغ را واقعی دانست و افزود: البته با شرایط کمبود دان در بازار پیش بینی می شود که درآینده ای نزدیک تولید مرغ کاهش یابد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با اشاره به اینکه نیازی به واردات مرغ نداریم، بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی تولید تنها از مسئولان انتظار می رود که دان مورد نیاز مرغداران را تامین کنند تا تولید مرغ با کاهش روبرو نشود.

وی در پایان نرخ هر کیلو ذرت تحویل به مرغداران را یک هزار و 350 و کنجاله سویا 2 هزار و 700 تومان اعلام کرد و افزود:  اگرچه این نرخ  در مقایسه با هفته اخیر تفاوتی نداشته ، اما در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 100 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت