جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159187
زمان انتشار: 17 مرداد 1397 16:22:00

سکه همچنان حباب دارد/ پیش‌بینی ادامه کاهش قیمت‌ها

رئیس اتحادیه طلا و سکه گفت: در حال حاضر هر قطعه سکه ۶۸۰ هزار تومان حباب دارد و این در حالی است که هفته گذشته هر قطعه سکه تا یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان حباب داشت.
سکه همچنان حباب دارد/ پیش‌بینی ادامه کاهش قیمت‌ها

به گزارش بازارخبر محمد کشتی‌آرای رئیس اتحادیه طلا و سکه  درباره آخرین وضعیت طلا و سکه، اظهار کرد: در حال حاضر هر قطعه سکه ۶۸۰ هزار تومان حباب دارد و این در حالی است که هفته گذشته هر قطعه سکه تا یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان حباب داشت.

وی گفت: در بسته جدید ارزی بانک مرکزی، قیمت سکه از ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت. البته امروز به جز نوساناتی که بطور طبیعی داشتیم می‌توان گفت؛ حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بطور متوسط قیمت سکه از هفته گذشته تاکنون کاهش داشته است.

وی ادامه داد: باتوجه به واگذاری نوبت دوم سکه‌های پیش‌فروش شده بانک مرکزی قسمتی از حباب سکه روبه کاهش گذاشته است.

کشتی‌آرای با بیان اینکه قیمت جهانی طلا بدون تغییر بود، تصریح کرد: امروز نوسانات ارز مجددا تأثیر خود را بر قیمت طلا و سکه نشان داد، درحالیکه اوایل صبح هر قطعه سکه سه میلیون و ۱۷۰ هزار تومان داد و ستد می‌شد تا ظهر امروز مجددا با افزایش قیمت ارز، سکه به ۳ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرد و این درحالی است که قیمت سطح جهانی بدون تغییر بود.

رئیس اتحادیه طلا و سکه، گفت: قیمت هر قطعه نیم سکه به یک میلیون و ۶۴۱ هزار تومان. ربع سکه ۸۵۱ هزار تومان، سکه‌های یک گرمی ۴۷۱ هزار تومان است.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت