جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159892
زمان انتشار: 10 آبان 1397 14:59:00

آیا قیمت خودرو کاهش می‌یابد؟

همراه با نوسانات اخیر در بازار، قیمت خودرو نیز دستخوش تغییرات زیادی شد به گونه‌ای که قیمت‌ها در بازار چند برابر افزایش یافت.
آیا قیمت خودرو کاهش می‌یابد؟

به گزارش بازارخبر  با توجه به کاهش قیمت ارز، خریداران خودرو در انتظار تحت تاثیر قرار گرفتن بیشتر بازار خودرو و کاهش بیشتر قیمت هستند.   


آیا قیمت خودرو کاهش می‌یابد؟

 

شرایط بازار خودرو به گونه‌ای پیش رفت که موجب هجوم خریداران به بازار شد و این وضعیت شرایط بازار خودرو را وخیم کرد تا حدی که فروشندگان نیز از فروش امتناع کردند و یا قیمت خودرو‌ها را بسیار بالاتر از قیمت واقعی عرضه می‌کردند.

از طرفی کمبود عرضه خودرو از سوی برخی از خودروسازان موجب شد تا دلالان نبض بازار را در اختیار بگیرند و هر طور که تمایل داشته باشند قیمت‌ها را تعیین کنند.

این روال در بازار خودرو ادامه داشت تا روند نزولی قیمت ارز در بازار آغاز شد و همانگونه که این روند کاهشی سایر بازار‌ها را تحت تاثیر قرار داده بود به بازار خودرو نیز کشیده شد و قیمت‌ها که روند صعودی داشت شروع به سقوط کرد.

از طرفی آغاز پیش فروش از سوی خودروسازان نیز موجب شد تا برخی از خریداران به سمت خودرو‌های پیش فروش سوق پیدا کنند و از هجوم به بازار کاسته شود.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان اظهار کرد: با توجه به نوسان قیمت ارز، قیمت خودرو نیز در بازار دچار تغییر می‌شود و طی هفته جاری قیمت خودرو‌های داخلی با نوسان ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان همراه بودند.

وی با بیان اینکه قیمت خودرو‌های داخلی بالا است، گفت: خریداران در انتظار کاهش قیمت هستند تا به بازار مراجعه کنند، در حال حاضر کسی برای خرید اقدام نمی‌کند.انتهای پیام/
 

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت