جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 159934
زمان انتشار: 15 آبان 1397 16:41:00

برای مقابله با تحریم‎های جدید برنامه داریم/ دنبال نگران کردن مردم نیستیم

جهانگیری گفت: باید با مردم صادقانه صحبت شود و شرایط کشور باید به مردم تبیین شود البته این بدان معنی نیست که مردم را نگران کنیم.
برای مقابله با تحریم‎های جدید برنامه داریم/ دنبال نگران کردن مردم نیستیم

به گزارش بازارخبر   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز در مراسم تکریم شریعتمداری و معارفه رحمانی وزیر جدید صنعت، گفت: آخرین پرده نمایش آقای ترامپ و همکارانش در آمریکا دیشب به صحنه نمایش آمد و اینکه شرایط کشور به چه سمتی پیش خواهد رفت. حتما شرایط مهم است و باید با دقت تصمیم گرفت و عمل کرد.

وی با تاکید بر اینکه در این دوره آنچه به نظر من مهم است این است که باید با مردم صادقانه صحبت شود، تصریح کرد: عبور از شرایط سخت پیش رو جز با همراهی و مشارک مردم امکان پذیر نیست و از این باب که ما نیاز به مشارک و همراهی مردم داریم و  مردم صاحب اصلی کشور هستند باید صادقانه با مردم صبحت شود و شرایط کشور باید به مردم تبیین شود البته این بدان معنی نیست که مردم را نگران کنیم ولی نباید هیچ موضوعی از مردم پنهان بماند.


جهانگیری گفت: ما روزهای سخت بزرگی را پشت سر گذاشته‌ایم و در روزهای جنگ حتی تهران هم موشک باران می‌شد و شهرها و مراکز تجمعی ما با موشک مورد هدف قرار می گرفت. آنچه مهم است مردم باید ببینند مسئولان آنها صادقانه برای عبور از مشکلات تلاش می‌کنند و اگر همین یک مطلب را بتوانیم به مردم نشان دهیم که مسئولان کشور به فکر عبور از مشکلات هستند و آنچه خداوند استعداد و توانایی کار به آنها داده به کار می‌گیرند، بنابراین حتما در این شرایط مردم به میدان می آیند و از هیچ فداکاری برای عبور از شرایط دریغ نمی‌کنند.

انتهای پیام/
 

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت