جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 160532
زمان انتشار: 01 دی 1397 08:27:00

واکنش یک نماینده به ثبت‌نام‌های اخیر ۲ خودروساز

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: سایپا و ایران خودرو به جای ثبت‌نام‌های جدید به تعهدات گذشته خود عمل کنند.
واکنش یک نماینده به ثبت‌نام‌های اخیر ۲ خودروساز

به گزارش بازارخبر محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت‌نام اخیر خودرو از سوی شرکت خودروسازی سایپا و ایران‌خودرو، گفت: بهتر است تا سایپا و ایران خودرو اول به تعهدات گذشته خود عمل کنند و پس از آن اقدام به ثبت‌نام‌های جدید کنند.

وی افزود: شرکت‌های خودرو سازی در حالی مبادرت به ثبت‌نام جدید می‌کنند که 6 ماه از موعد تحویل ثبت‌نام‌های قبلی، ،گذشته و کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند پس از چند ماه خودرو خود را تحویل نگرفته‌اند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: نکته جالبی که وجود دارد این است که خودرو سازی‌ها با بهانه نبود قطعات خودرو‌های ثبت‌نامی را تحویل نمی‌دهند اما ما شاهد هستیم که اقدام به ثبت‌نام خودرو با تحویل فوری کرده‌اند؛ اگر قطعه و یا خودرو وجود دارد چرا خودرو کسانی که نوبت آنها رسیده است را تحویل نمی‌دهند؟

منصوری با بیان اینکه تاخیر در تحویل خودرو‌ها باعث نارضایتی مردم شده است، یادآور شد:خودرو سازان با اقدامات خود تعهداتی را مانند موسسات مالی و اعتباری به وجود می‌آورند، مشکل این موسسات در نهایت با هزینه از بیت‌المال حل شد؛همین مسئله نیز ممکن است در خودرو سازی‌ها به وجود بیاید و خودروسازی‌ها نتوانند به تعهداتی که داده‌اند عمل کنند .

انتهای‌ پیام/

کلمات کلیدی: ,
0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت