جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 29503
زمان انتشار: 04 مرداد 1391 01:11:00

طنز : رتبه ما و مرغمان در جهان

طنز : رتبه ما و مرغمان در جهان

هادی غنیمی‌فرد رئیس شبکه خانه‌های صنعت و معدن ایران در گفت‌وگو با ایسنا گفت: تا زمانی که پول زیاد در دست مردم باشد همچنان شاهد گرانی‌ها خواهیم بود.

1- آقای رئیس محترم شبکه خانه‌های صنعت و معدن ایران اگر جماعت بیایند همین حقوق ماهی 500 - 600 هزار تومانی را که با آن زیر خط فقر دست و پا می‌زنند را بدهند خدمت شما قول می‌دهید ارزانی بشود. البته اگر بنا باشد پول‌مان را به شما بدهیم با این حساب چه تفاوتی می‌کند ارزانی بشود یا گرانی. ما که دیگر پول نداریم چیزی بخریم.


2- شما را به خدا فقط نگذارید این حرف‌ها به گوش دولت برسد، همین پنجاه هزار تومان یارانه که از دست غیب به دست ایشان می‌رسد دیگر به دستمان نمی‌رسد‌ها.

هادی غنیمی‌فرد: باید برای بهره 21 درصدی بانک‌های کشور نماز وحشت خواند.
1- نماز وحشت همان نماز لیله‌الدفن است که شب اول دفن می‌خوانند تا ترس و وحشت از میت دور شود. مگر خدای ناکرده سیستم بانکی کشور مرده است؟
2- منظور آقای غنیمی‌فرد نماز آیات است نه نماز وحشت یعنی نمازی که هنگام وحشت باید خواند.
3-چند سال پیش که خورشید گرفتگی شد شما چند ساله بودید؟
4-مکلف نشده بودید یا برای خورشید گرفتگی نماز لیله‌الدفن خواندید؟
5- شما کجا گزینش شده‌اید؟ نکند خدای ناکرده کسی بی‌گزینش بشود رئیس شبکه خانه‌های صنعت و معدن ایران.

مشایی، همان مشایی که محبوب دلهاست


روزنامه ایران نوشته است که مشایی طبق نظرسنجی مراکز رسمی، محبوب‌ترین چهره سیاسی کشور است.
1- راستش در شرایط کنونی چهره محبوب سیاسی بودن چندان مناسب هم به نظر نمی‌رسد، اما باشد شما گفته‌اید که گفته‌اند ما هم می‌گوییم گفته‌اند. فقط می‌ماند یک نکته: با توجه به اینکه سیاستمان عین دیانتمان است (و در مواردی نیز بالعکس) الان جناب مشایی محبوب‌ترین چهره دینی کشور هم به حساب می‌آیند لابد!
2- به آقای مشایی بگویید خیلی مواظب خودشان باشند از «دو جهت»؛ یکی از این جهت که بچه‌های محل دزدند و خدای ناکرده موجب فقدان ایشان و ثلمه‌ای به عالم حکمت و معرفت می‌شوند، یکی هم از آن جهت که تجربه نشان داده نظرسنجی‌ها خیلی چیزها را درست نشان نمی‌دهد. تا الان که هرکس پی نظرسنجی‌ها رفته یک طوری رفته که نشانی از او نیست.
لذا حرفم را تصحیح می‌کنم، آقای مشایی از «چند جهت» مواظب باشند.

رتبه ما و مرغمان در جهان


رئیس جمهور در دهمین اجلاس گرامیداشت روز جهانی مساجد گفته است: اکنون اقتصاد ایران در رتبه هفدهم دنیا قرار دارد و در پایان سال 92 انشاءا... رتبه ما به پانزدهم می‌رسد.
1- مثل اینکه اخیراً با توجه به شرایط کنونی اقتصادمان هم دارد مثل دیانت‌مان می‌شود وگرنه گمان نمی‌کنم اجلاس گرامیداشت روز جهانی مساجد چندان دخلی به رتبه اقتصادی‌مان در دنیا داشته باشد. اگر همین طور پیش برویم، مساجدمان می‌شود عین مغازه‌هایمان و مصلای بزرگ تهران‌مان هم می‌شود عین هایپر استارمان. «اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا».
2- کاش حالا که به این حد از شکوفایی اقتصادی رسیده‌ایم، آقای رئیس‌جمهور می‌فرمودند که در اقتصاد پانزدهم دنیا مرغ کیلویی چند است؟ می‌خواهیم ببینیم اگر بانک مرکزی طرح پیش‌فروش ران و سینه مرغ را برای تحویل در اواسط سال 92 اجرا کرد و ما فرضاً ران ، کتف ، بال و سینه پیش خرید کردیم، چقدر ارزش افزوده خواهیم برد؟

شهرام شکیبا ؛ خبرآنلاین

 

0
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت