جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 29811
زمان انتشار: 08 مرداد 1391 16:40:00

رستوران هاي لوكس لندن ؛ ميزبان تماشاگران المپيك

در بحبوحه برگزاري المپيك لندن رونق كسب و كار در رستوران ها و هتل ها امري عادي است ، به اين بهانه به معرفي چند رستوران درجه اول در لندن پرداخته ايم.
رستوران هاي لوكس لندن ؛ ميزبان تماشاگران المپيك
گروه بين الملل ؛ بازار خبر _ در سال‌هاي اخير، رستوران‌هاي بزرگي در دنيا ساخته شده‌اند كه به قدري بزرگ هستند و مي‌توانند تعداد افراد زيادي را در يك روز بپذيرند كه رستوران‌هاي متوسط قادر به پذيرش اين تعداد افراد در طول يك هفته هستند.

آكوآ، لندن


رستوران آكوآ متشكل از دو مكان غذاخوري است. آكوآ كيتو، رستوراني آسيايي با 112 صندلي، و آكوآ نووا، رستوران بزرگ اسپانيايي.

استرالآسيا، منچستر
اين رستوران، يكي از بزرگترين رستوران‌هاي غذاخوري خارج از شهر لندن است. ويژگي اين رستوران با ظرفيت 150 نفر، علاوه بر اندازه آن، مخفي بودن آن است. درب ورودي اين رستوران مخفي، يك هرم شيشه‌اي كوچك در سطح خيابان است كه داراي پله‌هايي به سمت پايين است.

مالتا اين بيفستر، ميدستون
اين رستوران بزرگ، ساختماني دو طبقه است كه رو به رودخانه قرار گرفته است. ظرفيت طبقه بالا، 220 نفر و ظرفيت طبقه پايين و باغ، 360 نفر است كه در مجموع داراي ظرفيت 580 نفري است.

براسري زدل، لندن
اين رستوران با ظرفيت 240 نفر، در زميني به مساحت 20000 فوت مربع قرار گرفته است. از آنجايي كه اين رستوران در روز 2000 غذا سرو مي‌كند، شلوغ‌ترين رستوران هم محسوب مي‌شود.

گاچو پيكادلي، لندن
اين رستوران آرژانتيني در ساختماني 4 طبقه قرار گرفته و داراي ظرفيت 330 نفر است. محيط اين رستوران با پوست گاو، تزئين شده است و در يك روز، مي‌تواند به بيش از 1000 نفر سرويس دهد.

نوويكوف، لندن
اين رستوران روسي داراي ظرفيت 435 نفر است. علاوه بر درب بزرگ شيشه‌اي، اين رستوران داراي دو بخش رستوران ايتاليايي و آسيايي هم مي‌باشد.

ردهات ورلد بوفت، منچستر
ظرفيت اين رستوران، در حال حاضر 525 نفر است. مالك اين رستوران تصميم دارد تا با افزودن 40 درصد به ظرفيت آن (در حدود 10000 فوت مربع زمين)  ظرفيت آن را به 1500 نفر برساند.

كوسومو، لندن
ظرفيت اين رستوران 800 نفر بوده و به سبك بوفه است و داراي مكان‌هاي غذاخوري متعددي مي‌باشد.

 زازا بازار، بريستول
اين رستوران با ظرفيت 1000 نفر، در روز به 2000 مشتري سرويس مي‌دهد. ميزان مصرف روزانه پاستا اين رستوران، 60 كيلوگرم و مصرف هفتگي گوشت گوساله آن، 1000 كيلوگرم است.

مك دونالدز، لندن
بزرگترين رستوران فست فود دنياست. اين ساختمان دو طبقه در زميني به مساحت 32000 فوت مربع ساخته شده است. داراي ظرفيت 1500 نفر است و در روز به 1200 مشتري سرويس مي‌دهد.

 

2
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت