جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 40188
زمان انتشار: 08 بهمن 1391 12:26:00
معاون تولید تندر 90 ایران‌خودرو خبر داد:

آغاز تولید تندر 90 دنده اتوماتیک

معاون تولید تندر 90 ایران‌خودرو از آغاز تولید تندر 90 دنده اتوماتیک از هفته پیش در ایران‌خودرو خبر داد و گفت: تحویل این خودرو به مشتریان قطعاً قبل از عید آغاز خواهد شد.

به گزارش فارس، محمدرضا معتمد امروز در حاشیه تست تندر 90 دنده اتوماتیک توسط خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر خط تولید تندر 90 دستی و دنده اتوماتیک با ظرفیت 250 دستگاه در روز در حال تولید است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده سال آینده 65 هزار دستگاه تندر 90 با دنده دستی و 15 هزار دستگاه تندر 90 دنده اتوماتیک تولید خواهد شد.
 
معتمد با بیان اینکه تولید تندر 90 دنده اتوماتیک حدود یک هفته است که شروع شده است، گفت: قیمت این خودرو هنوز مشخص نشده و تعیین قیمت منوط به دریافت مجوز از دولت است.
 
وی همچنین با اشاره به امضای قرارداد تولید تغییر شکل یافته تندر 90  با شرکت رنو در شهریور امسال تصریح کرد: مقدمات اجرای این پروژه در حال انجام است، اما با توجه به اینکه تغییرات زیادی بر روی تندر 90 اعمال خواهیم کرد، این کار نیاز به زمان دارد.
 
معاون تولید تندر 90 ایران‌خودرو سرمایه‌گذاری اولیه انجام شده برای تولید تندر 90 دنده اتوماتیک را 67 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: شرکت رنو پارس برای داخلی‌سازی گیر‌بکس دستی تندر 90 با یک شرکت ایرانی در حال مذاکره است که با اقتصادی شدن تیراژ تولید تندر 90 دنده اتوماتیک موضوع داخلی‌سازی گیر‌بکس دنده اتوماتیک تندر 90 نیز پیگیری خواهد شد.
 
به گفته وی تولید تندر 90 تا 50 درصد ساخت داخل آغاز شد و در حال حاضر به 61 درصد رسیده است.
 
معاون تولید تندر ۹۰ ایران خودرو با بیان اینکه تولید تندر 90 امسال با رشد 14 درصدی نسبت به سال گذشته به 29 هزار دستگاه رسیده است، گفت: تولید تندر 90 با گیر‌بکس دستی و استاندارد یورو 4 از اردیبهشت امسال آغاز شده و در حال حاضر تندر 90 دنده اتوماتیک نیز با همین استاندارد تولید می‌شود.

3
خوشم آمد
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت