جستجو:
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 54508
زمان انتشار: 04 مهر 1392 12:00:00

ورود اداره فنی و حرفه‌ای به بحث ترافیک

تفاهم نامه همکاری در راستای برگزاری دوره های آموزشی و افزایش سطح دانش فنی و مهارتی نیروی انسانی و تداوم کاهش حوادث جاده ای و کاهش زمان انتظار حوادث بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان منعقد شد.

به گزارش بازار خبر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران هدف از انعقاد این تفاهم نامه همکاری ، هم افزایی در استفاده از پتانسیل ها و امکانات دو طرف به ویژه ارتقاء سطح دانش فنی و مهارتی منابع انسانی و گسترش همکاری های علمی – تحقیقاتی، شناسایی و تأمین نیازهای مهارتی نیروی انسانی شاغل در خدمات امداد خودروئی و جاده ای، تهیه و تدوین استانداردهای و دوره های تکمیلی به منظور تأمین، به روز رسانی و ارتقای مهارت و منابع انسانی، استفاده از پتانسیل، امکانات علمی و اجرایی طرفین جهت افزایش کیفیت دوره های آموزشی، زمینه سازی و گسترش ارتباطات فعال و موثر اداره کل و شرکت در زمینه های آموزش و جشنواره های مهارتی و برگزاری مسابقات ملی مهارت بیان نمود.

حمیدرضا خانپور اعلام داشت: در این تفاهم نامه بررسی، تأیید و تصویب استانداردهای آموزشی و سرفصل های تخصصی ارائه شده از سوی شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان، اجرای دوره های آموزشی مورد نیاز شرکت در قالب قرارداد های آموزشی، صدور گواهینامه بین المللی برای کارآموزان دوره های آموزشی پس از قبولی در آزمون، همکاری در اجرای آموزش و ارتقاء مهارت حرفه ای مربیان و کارشناسان طرفین و معرفی مربیان و کارشناسان خبره اداره کل برای برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز به عهده ی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران می باشد.

وی تعهدات شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان همکاری در زمینه تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی و سرفصل های تخصصی، تولید محتوای آموزشی و استانداردهای آموزشی جدید، همکاری در اجرای آموزش و ارتقای مهارت حرفه ای مربیان و کارشناسان اداره کل، اجرای دوره های جدید تخصصی مورد توافق با همکاری اداره کل (در قالب قرارداد های آموزشی)، ثبت دوره های آموزشی مشترک در پورتال سازمان و ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهره برداری اداره کل از امکانات شرکت از قبیل تجهیزات، خدمات خودروئی، نمایشگاه های تخصصی و ... پرداخت ثبت نام و آزمون و حمایت از جشنواره های مهارتی ،نمایشگاه ومسابقات ملی مهارت ... بیان داشت.

مدیرکل استان تهران طراحی و برگزاری دوره ها، نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی و مهارتی در حوزه های مختلف به ویژه صنعت خودرو، نیازسنجی آموزش در بخش های مختلف و تبادل اطلاعات به دست آمده، استفاده متقابل از توان علمی و اجرایی طرفین به منظور ارتقاء کیفیت برگزاری دوره های آموزشی، همکاری در تهیه سرفصل های آموزشی و تولید محتوای درسی و بسته های آموزشی دوره های حضوری و غیرحضوری و اجرا آن و در نهایت همکاری در تدوین، تألیف و انتشار کتب، بسته های آموزشی و مواد چند رسانه ای آموزشی و علمی – فنی را از تعهدات مشترک طرفین تفاهم نامه خواند.

لازم به توضیح است مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری با حضور حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و علیرضا برنجی مدیرعامل شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان برگزار شد.

3
خوشم آمد
نظرات بینندگان
|
محمد
|
05 مهر 1392 20:11:33
0
0
سلام به همه دوستان بهتر بود فنی و حرفه ای یک شرکت بهتر و توانا تر را انتخاب میکرد چون این شرکت به هیچ کدام از تعهد هایش عمل نکرده است
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت بازار خبر می باشد.
Copyright © 2011 Bazar Khabar. All rights reserved.
طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت